שמלות כלה צנועות

 

נכון שיש חלק של נשים שרוצות ומעוניינות לרכוש שמלות כלה חשופות, אם בגב או באיזור החזה או שזה יהיה סטפרלס, או אפילו מיני שכזה מקדימה וחושף רגליים, כל אחת וטעמה האישי מבחינת החשיפה של השמלה על הגוף אבל ישנו חלק אחר של נשים שמעדיפות לרכוש שמלות כלה צנועות ובהחלט מחפשות גם שמלות כלה צנועות, כאלה שהן לא חשופות ובאמת שומרות על צניעות וסגירות כלשהי, זה לא בהכרח מעיד שהאישה דתיה ולכן רוצה לשמור על צניעות זה יכול להיות גם עניין שלה, שבא לה להיות צנועה ויותר סולידית או קלאסית ביום חתונתה.  שמלות כלה צנועות יכולות להביע צניעות בכל מיני דרכים שונות. 

ניתן לראות על שמלה שהיא צנועה, ברגע שיש לה שרוולים, ברגע שהצווארון סגור עד הצוואר, שהגב סגור, שהשמלה ארוכה אבל צנועה ולא מנסה גם להרשים יותר מידי לא בנפח או מחוך או כל דבר בסגנון. שמלות כלה צנועות יכולות להביע צניעות בכמה דרכים אפילו אם יש שימוש לא בבדים שקופים שניתן לראות מבעדם את הגוף, כל כלה יכולה לבחור את מידת הצניעות שהיא רוצה שתיהיה בחתונתה, אם היא רוצה צניעות מסוימת, אפשר לקבל צניעות בשמלה רק באזור מסוים ולא שכל השמלה תיהיה צנועה. כמובן שזה יכול גם להועיל רבות לנשים שהן דתיות או מתחזקות ורוצות שמלות כלה צנועות, גם לנשים שמחליפות שמלה בערב חתונתן ולשם כך צריכות שתי שמלות.

שמלות כלה צנועות לפעמים הרבה יותר יפות משמלות שהן חתיכת בד על הגוף כי הכל חשוף ופתוח, יש משהו בכלה ובכלל באירוע עצמו שצריך להיות קלאסי יותר, יפה יותר, צנוע יותר, גם הידיעה כי ביום זה בחרנו לחיות חיים ולבנות חיים עם האדם שמולנו ולכן לרוב הצניעות יפה יותר, מסקרנת יותר. ברגע שיש חלקים שחשופים לנו, אנו יכולים לדעת הרבה על הבן אדם, ולראות משהו שאולי עדיף שזה יהיה רק לחתן. אך שמלות כלה ידועות בזה שכל אחת אוהבת משהו אחר ומרגישה טוב עם שמלה בסגנון אחר ולכן ישנם כאלה שאוהבות שמלות כלה צנועות ואחרות מעדיפות שמלות כלה חשופות. 

שמלות כלה צנועות ניתן למצוא בהמון חנויות וסלונים של שמלות כלה, בחנויות של מעצבים, ניתן לבדוק בחנויות ידועות ולא ידועות באיזור מגורינו ואם לא מצאנו שם ניתן למצוא כמעט בכל איזור בתל אביב, נוכל לעשות סבב בין חנויות ולמצוא את השמלה המיוחלת. אנו יכולים למצוא בחנויות הרבה סגנונות אבל לדרוש את זה שאנו אוהבים יותר גם אם מדובר בסגנון של שמלות כלה צנועות וגם אם מדובר בשמלות כלה חשופות לא משנה באיזה אזור בגוף. אם בחרנו ללבוש שתי שמלות כלה בערב החתונה אנו יכולים לגוון בין הסגנון בהתחלה לשים משהו צנוע יותר בחלק הראשון ולאחר מכן בשלב הריקודים וההנאה מהאירוע אפשר להחליף למשהו יותר פשוט או יותר חשוף קצת.