שמלות כלה וערב

 

הרגע המרגש והמוחשי ביותר עבור בחורה העומדת להתחתן בתהליך תכנון החתונה שלה הוא השלב בו היא מודדת שמלות כלה. כאשר היא עומדת למול המראה היא רואה את עצמה לראשונה כלה וכבר יכולה לדמיין בראשה את הרגע בו בעלה לעתיד לוקח אותה אל מתחת לחופה. כל כלה לעתיד תאמר לכם מיד כי הדבר החשוב ביותר עבורה הוא בחירת שמלת הכלה. שמלת הכלה צריכה לשקף את האופי של הכלה, להתאים לה מבחינת המידות, להיות מעוצבת על פי טעמה וכמובן, אם אפשר, להיות נוחה ככל הניתן.

אסור להקל את הראש כאשר מדובר על בחירת שמלות כלה וערב. מדובר על הוצאה כספית חד פעמית, בין אם אתם שוכרים את השמלה ובין אם רוכשים אותה, ובדרך כלל מדובר על הוצאה כספית גבוהה שמחירה יכול לנוע בין חמשת אלפים שקל ועד חמש עשרה אלף שקל. על כן, כאשר אתן עומדות להתחתן או ללכת לאירוע חשוב, כדאי שתדעו איך לבחור נכון מעצב של שמלות כלה וערב. שמלות כלה 2013

הדבר הראשון שחשוב לעשות בתהליך כזה הוא ליצור השוואה בין כמה מקומות של שמלות כלה וערב. בכדי להתרשם מכל הבחינות כדאי לקבוע פגישה אצל חמישה מעצבים לפחות, אך שימו לב לא לקבוע יותר מזה. לפעמים מגוון האפשרויות הרחב עשוי רב לבלבל אתכן ולכן כדאי להתמקד. איך עושים זאת? ראשית כל, סביר להניח שאתן לא הכלות הראשונות בין הסובבים אתכם וכך אפשר תמיד להתייעץ עם חברות או לקבוע פגישה במקום שמלות כלה וערב שבו עיצבה חברה שלכם שאהבתם את שמלתה במיוחד. אם אין לכן המלצות סביבכן, פשוט כנסו לאתרי אינטרנט של שמלות כלה וערב, הביטו בקולקציות השונות של המעצב ואם אתן אוהבות מספר פריטים, כדאי לכם לקבוע.

הדבר השני שחשוב הוא להגיע עם ראש פתוח באופן יחסי. הרבה כלות לעתיד חולמות על החתונה שלהן מגיל צעיר ועל כן, הרבה כלות לעתיד מגיעות עם עיצוב רצוי לשמלת החלומות שלהן. עם זאת, מומלץ להגיע לפגישות עם ראש פתוח ככל האפשר מפני שלעיתים קורה מצב שחלומות לחוד ומציאות לחוד. לפעמים העיצוב הרצוי לכן פשוט לא מתאים למבנה גופכן, לפעמים מדובר על עיצוב שדורש תקציב גבוה יותר ממה שאתן יכולות להרשות לעצמכן או שאפילו יכול לקרות שהעיצוב מעט מיושן. חשוב לבוא עם כיוונים רצויים, אך גם לקבל ולשמוע לבעל המקצוע המנוסה.

הדבר השלישי הוא לבצע השוואה קפדנית בין האפשרויות. שימו לב לכמה נושאים חשובים: הנכונות של המעצב לבוא לקראתכן הן בעיצוב והן במחיר, העלות של השמלה, הגמישות של המקום כלפיכן, האם מדובר על שמלה שחייבים ללבוש במקום או שאפשר לקחת הביתה וכמובן אולי הכי חשוב מכל הוא היחס שאתן מקבלות במקום. זכרו שבחירת שמלות כלה וערב יכולה להשפיע על כל האירוע ולכן עשו זאת בחוכמה.